Series
Ratings
30
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0