Movies
Ratings
52
Forrest GumpRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0