Movies
Ratings
31
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0