Series
Ratings
262- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Love is Blind: FranceRated ★ 3.0- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Love Is Blind: HabibiRated ★ 3.0
SupacellRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0