Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.5
AvalancheRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 2.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 2.5