Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0