Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 2.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
A Summer's TaleRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 2.5
A Bigger SplashRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 2.0