Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Family StoneRated ★ 1.5
ScoopRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Girl on the TrainRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 5.0
Last Tango in ParisRated ★ 0.5