Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0