Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The InnocentRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
MarsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0