Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 0.5- Yamikin Ushijima Kun the FinalRated ★ 1.5
Chihayafuru Part IRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
JokerRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Shaolin TempleRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
Taxi 3Rated ★ 2.0
The Expendables 2Rated ★ 1.5
The Expendables 3Rated ★ 1.5