Titles you rated
PanRated ★ 2.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 3.5