Series
Ratings
84
Modern FamilyRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.5
Brideshead RevisitedRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5