Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Miracle WorkerRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 2.5
She's All ThatRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0