Movies
Ratings
57
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0