Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0