Series
Ratings
20
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0