Movies
Ratings
376
Marley & MeRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 4.0