Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Riding a Wave with YouRated ★ 4.0