Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
The Lost BusRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
The PactRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0