Titles you rated
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.0
Pixar PopcornRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 2.5
Dug DaysRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5