Movies
Ratings
98
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5