Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0