Movies
Ratings
29
HarmonyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0