Titles you rated
CartRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The NetRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The FirmRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0