Series
Ratings
60
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5