Movies
Ratings
208
I Am SamRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Little Black DressRated ★ 5.0
Nim's IslandRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0