Movies
Ratings
350
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5