Movies
Ratings
336
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5