Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
In Time With YouRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0