Series
Ratings
103
Secret Catch! TeeniepingRated ★ 5.0- Dessert Catch! TeeniepingRated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 3.0
The Law of UekiRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.5
Zatch Bell!Rated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- SNL Korea Season 1Rated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
순간포착 세상에 이런 일이Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
We Got Married Season 1Rated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0