Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5- Jewelpet Twinkle☆Rated ★ 3.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.5
Bake Squad Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
BOYS PLANETRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5