Movies
Ratings
152
[REC]Rated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Hills Have EyesRated ★ 4.0
DescentRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0