Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5- The First RideRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
The UniformRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5