Series
Ratings
191
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.0
Once Upon a Small TownRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 2.5
LiveRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Cravings Season 2Rated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5- エンジンRated ★ 3.5
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 3.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5