Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5