Titles you rated
- NoiseRated ★ 1.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 1.5- PilotRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 5.0