Movies
Ratings
117
MatildaRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0