Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
IDOLiSH7: First BEAT! Gekijou Soushuu-hen ZenhenRated ★ 0.5- 더블 슬릿Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 2.0
Last MileRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 1.5
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5