Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Take Me: Romance ArcRated ★ 2.5
Take Me: Memory ArcRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Metal Shop MastersRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 3.5- Snow White with the Red Hair Season 2Rated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
Ito kun A to ERated ★ 2.0- Spellbound! Magical Princess LilpriRated ★ 2.5