Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0