Series
Ratings
52
One Punch ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- RAP:PUBLICRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5