Movies
Ratings
609
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Roadrunner: A Film About Anthony BourdainRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0