Movies
Ratings
1071
The PlatformRated ★ 3.5
Knock KnockRated ★ 0.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Iron WillRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
HolesRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Pete's DragonRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.5
PlaytimeRated ★ 4.5
Matangi / Maya / M.I.A.Rated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0