Titles you rated
The KeepersRated ★ 4.5
DarkRated ★ 3.5
Doctor FosterRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0- Chef's Table Season 3Rated ★ 4.0
Chef's Table Season 2Rated ★ 3.5- Chef's Table Season 1Rated ★ 4.5
Love Is BlindRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0