Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0