Titles you rated
ArahanRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 2.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
The FighterRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0