Titles you rated
50 First DatesRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0