Titles you rated
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Runaway BrideRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 5.0
French KissRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
City of AngelsRated ★ 5.0