Series
Ratings
356
Sword Art OnlineRated ★ 4.5- Super Fishing Grander MusashiRated ★ 3.5
- GargoylesRated ★ 4.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
The Twelve KingdomsRated ★ 5.0- Samurai WarriorsRated ★ 1.5
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.5- Persia, the Magic FairyRated ★ 4.0
Gatchaman FighterRated ★ 4.5
Gatchaman IIRated ★ 4.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.5
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 5.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 4.0- Hell Teacher NubeRated ★ 4.5
- Zettai muteki Raijin-ohRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0- Superboy IkkimanRated ★ 4.0